Про проект

Вітаємо на нашому сайті пошуку будівельників!

 

Якщо ви шукаєте роботу або її виконавців, значить, ви зайшли на потрібний сайт. На порталі bobry.ua зібрана одна з найбільших баз спеціалістів зі сфери будівництва, дизайну, проектування, дрібних ремонтних робіт, озеленення, архітектури та інших фахівців.

Тут ви знайдете роботу. Тут ви знайдете потрібних вам робітників.

 

Чому саме бобри?

Ці працелюбні зубасті тваринки відомі своїми інженерними талантами. Вони з легкістю будують собі нори, хатинки, а також греблі та канали. Буває, під час зведення чергового об’єкту, їхні дії нагадують роботу виконкома на будмайданчику. Оскільки наш сайт присвячено ремонтно-будівничій тематиці і всього, що з цим пов’язано, ми вирішили зробити символом нашого проекту саме бобрів.

 

Якщо ви фахівець, котрий шукає роботу та пропонує свої послуги:

На відміну від інших подібних сайтів, на порталі bobry.ua ви, по-перше, не “загубитися” серед резюме перукарів чи програмістів. А по-друге, тут ви маєте змогу максимально вигідно представити (читай – продати) себе перед майбутніми замовниками.

Окрім стандартного набору даних (ім’я, контакти та вид діяльності) є функціональні зручні опції. У підрозділі “Портфоліо” розмістіть фото та відео ваших робіт. Це значно підвищує рівень довіри до вас, як до людини і фахівця. Крім того кожен майстер має свій рейтинг (оцінку надає замовник) – чесна і здорова конкуренція.

Опція “Відгуки” говорить сама за себе. Її також заповнює ваш замовник. Тож не соромтеся просити (і вимагати J), щоб ваші клієнти залишали якомога більше відгуків. Більше відгуків – запорука того, що до вас потягнуться клієнти.

Рекомендуємо заповнювати підрозділ “Ціни”. Розуміємо, що у більшості випадків просто неможливо розрахувати точний прайс. Але повірте нашому досвіду – коли майстер вказує хоча б мінімальну чи стартову ціну своїх послуг, клієнт затримається на його сторінці і, якщо цифра більш-менш влаштовує, то обов’язково зв’яжеться з ним. Кожен з нас цінує свій час. Замовнику легше зателефонувати майстру із прайсом і вже домовлятися про роботу, аніж займатися з’ясовуванням цін.

 

Якщо вам потрібен майстер:

Будівництво чи ремонт будинків, квартир, дач, офісів чи кафе завжди починається однаково – з пошука майстрів-фахівців. І бажано із “золотими” руками і помірними цінами. Не всіх перевірених будівельників чи спеціалістів можна знайти за допомогою знайомих. Вірити словам чи об’явам – зовсім не варіант. От тоді ви і звертаєтеся до пошуку на bobry.ua! Чому саме ця будівельно-ремонтна платформа? Пояснюємо.

 

По-перше, ми збираємо фахівців однієї потрібної вам зараз сфери на одному сайті. Ваш час такий самий дорогоцінний, як наш. Тому ви шукатимете потрібних лише серед потрібних. Не відволікаючись на випадкові резюме лікарів чи журналістів.

По-друге, структура сайту розроблена просто і лаконічно. Знов-таки для економії часу і вашої зручності.

По-третє, ризик знайти низько кваліфікованого робітника мінімізовано. Адже представлені на сайті працівники готові максимально показати вам свої можливості. Саме для цього вам корисно зайти не лише на підрозділ “Ціна”. Обов’язково прочитайте відгуки про обраного вами робітника, ознайомтеся з його портфоліо та зверніть увагу на його загальний рейтинг. Ми за чесну конкуренцію. Тому вимагаємо від робітників, які реєструються на сайті, максимально заповнювати свою сторінку. Це полегшує вам пошук і дає можливість обрати саме того дизайнера чи сантехніка, який вам потрібен.

По-четвете. Кнопка “Поскаржитися на робітника”. У разі надходження серйозних сигналів типу невиконання домовленостей, крадіжка, обман та подібне – недобросовісного працівника видаляємо з порталу назавжди.

 

Бажаємо нашим користувачам успіху!

P.S. Наш сайт росте, оновлюється та ставатиме ще кращим. Тому очікуємо на ваші зауваження та пропозиції.

Команда bobry.ua